СПЕЦІАЛІСТИ БОЛГРАДСЬКОЇ РВА ВЗЯЛИ УЧАСТЬ В ЕКОЛОГІЧНІЙ ТОЛОЦІ
Щороку, в третю суботу квітня, в Україні відзначається День довкілля, згідно з Указом Президента України № 855 «Про День довкілля».
Головним завданням відзначення цього дня є привернення уваги громадян України до критичного стану навколишнього середовища в країні та виховання екологічного мислення.
У День довкілля за встановленою традицією в містах і селах, на територіях підприємств на волонтерських засадах проводяться екологічні толоки з метою прибирання територій, берегів і акваторій найближчих водойм, ліквідації стихійних звалищ, створення парків, скверів і зелених куточків.
Сьогодні, працівники Болградської РВА спільно з начальником Геннадієм Бамбурою взяли участь в екологічному заході у м. Болград.
Спеціалісти районної військової адміністрації провели висадку дерев в парку біля Спасо-Преображенського собору та прибирання територій яру по від вулиці Пушкіна до вулиці Садова.
БОЛГРАДСЬКИЙ РАЙОН – ЦЕ УКРАЇНА!
РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/04/yzobrazhenye_viber_2022-04-15_11-44-27-837.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/04/yzobrazhenye_viber_2022-04-15_11-44-20-346.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/04/yzobrazhenye_viber_2022-04-15_11-44-21-778.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/04/yzobrazhenye_viber_2022-04-15_11-44-20-518.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/04/yzobrazhenye_viber_2022-04-15_11-44-28-769.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/04/yzobrazhenye_viber_2022-04-15_11-44-26-165.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/04/yzobrazhenye_viber_2022-04-15_11-44-30-465.jpg)