ПРАЦІВНИКИ ЦЕНТРУ КУЛЬТУРИ ТА ДОЗВІЛЛЯ» С. ВЛАДИЧЕНЬ БОЛГРАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ РАЗОМ ІЗ ДІТЬМИ ПРИГОТУВАЛИ СМАЧНІ ГОСТИНЦІ ДЛЯ ВНУТРІШНЬО-ПЕРЕМІЩЕННИХ ОСІБ, ЯКІ МЕШКАЮТЬ НАРАЗІ У ЗАЗНАЧЕНОМУ СЕЛІ.
«Іноді люди постійно живучи в одному місці, почуваються вдома затишно і комфортно. Вони в своїй стихії. Але варто покинути рідну місцину на деякий час, як затужить серце, болем озветься душа і все те, що не помічав раніше, стане ріднішим, ближчим і дорожчим. Це і є та настальгія, яка не дає щасливо жити в чужому краї.
В нашому селі Владичень є сім’ї тимчасових переселенців. Ми дуже віримо в те, що скоро закінчиться війна і вони зможуть повернутися в рідні домівки. Але зараз наша задача підтримати їх. Працівники “Центру культури та дозвілля” села Владичень разом з дітьми приготували смаколики, якими пригостили дітей сім’ї Євсєєвих», – зазначила завідувач Будинку культури с. Владичень Наталя Ковалжі.
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/05/zobrazhennya_viber_2022-05-18_11-12-54-736.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/05/zobrazhennya_viber_2022-05-18_11-12-55-146.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/05/zobrazhennya_viber_2022-05-18_11-12-55-712.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/05/zobrazhennya_viber_2022-05-18_11-12-55-871.jpg)