НОВИНИ ГРОМАД: НАДІЙШЛА НАСТУПНА ЧАСТИНА НЕВІДКЛАДНОЇ ПІДТРИМКИ ВІД ПРОГРАМИ «U-LEAD З ЄВРОПОЮ»
З перших днів російського вторгнення Тарутинська громада приймає в себе вимушено переміщених осіб та допомагає військовослужбовцям. Тож виникає потреба у придбанні обладнання й інших невідкладних речей для облаштування місць тимчасового перебування. Допомагають нашій громаді у цьому партнери, благодійні організації, небайдужі люди.
На цьому тижні Тарутинська громада отримала другу частину спеціалізованої підтримки від Програми «U-LEAD з Європою». У невідкладній допомозі спальні мішки, генератори та потужний вуличний освітлювач.
У непрості для України часи нам дуже важливо об’єднуватись задля Перемоги. Громада щиро вдячна нашим партнерам ULEAD за допомогу.
Програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку «U-LEAD з Європою» спільно фінансується ЄС та його державами-членами: Німеччиною, Польщею, Швецією, Данією, Естонією та Словенією для підтримки України на її шляху до зміцнення місцевого самоврядування. U-LEAD сприяє прозорому, підзвітному та багаторівневому управлінню в Україні, яке відповідає на потреби громадян, та розширює можливості громад.
Дякуємо Програмі «U-LEAD з Європою», та особисто Юлії МОЛОДОЖЕН,керівниці регіонального офісу в Одеській області, за плідну співпрацю та суттєву підтримку!
За інформацією Тарутинської селищної ради
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/06/287263487_722371175677847_1342062254224946247_n-1024x576.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/06/287247720_722371442344487_858253766706643067_n-1024x576.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/06/287196612_722371312344500_8752587779072029570_n-1024x576.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/06/287329184_722371469011151_284100256271065561_n-1024x576.jpg)