1. /
  2. Новини
  3. /
  4. ПРИВІТАННЯ НАЧАЛЬНИКА БОЛГРДСЬКОЇ РВА...

ПРИВІТАННЯ НАЧАЛЬНИКА БОЛГРДСЬКОЇ РВА З ДНЕМ ЖУРНАЛІСТА

6 червня – День журналіста

Шановні журналісти Болградщини!

Щиро вітаю всіх працівників засобів масової інформації з професійним святом!

Ця дата є чудовою нагодою вкотре засвідчити вам свою повагу за непросту, але таку потрібну для всіх нас працю. Від влади залежить реалізація державної політики, а від журналістів – те, наскільки знатиме і розумітиме ці процеси суспільство. Ви – невід’ємна ланка, що допомагає людям чути владу, а владі – людей.

Тими людьми, які обрали для себе фах журналістики, можна тільки захоплюватися. Це особлива, не схожа на інших когорта інтелектуалів із широким кругозором, які завжди тримають руку на пульсі життя і не рахуються з власним часом, намагаючись оперативно задовольнити інформаційні запити населення.

В сучасному інформатизованому світі журналістика набуває нового значення. Сьогодні, по суті, кожна людина може долучитися  до громадської журналістики, яка є індикатором свідомості суспільства. Тому, вважаю, День журналіста справедливо можна назвати всенародним святом.

Усім, для кого журналістика – це професія, покликання життя чи громадська позиція – бажаю свободи пера, міцних крил, повної реалізації у своїй галузі, затребуваних матеріалів та щирої уваги небайдужого оточення! Нехай ваша робота ніколи не перетворюється на рутинне ремесло і завжди супроводжується творчими злетами, пошуками та знахідками.

Начальник районної військової адміністрації Геннадій БАМБУРА