БУХГАЛТЕРСЬКИХ ПРАЦІВНИКІВ БОЛГРАДСЬКОЇ РВА ПРИВІТАЛИ З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ
16 липня своє професійне свято відзначають бухгалтери.
Напередодні свята начальник Болградської районної військової адміністрації Геннадій Бамбура привітав бухгалтерських працівників структурних підрозділів Болградської РВА з професійним святом.
Під час привітання Геннадій Васильович відзначив суспільну важливість професії бухгалтера, адже саме ці фахівці забезпечують чіткий контроль фінансових потоків, своєчасність податкових платежів, а отже, наповнення районної скарбниці, що є важливою умовою подальшого соціально-економічного розвитку району.
Керівник району подякував присутнім за відданість справі та професійну майстерність та побажав миру, здоров’я, добра й успіхів.
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/07/yzobrazhenye_viber_2022-07-15_10-58-29-777.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/07/yzobrazhenye_viber_2022-07-15_10-58-31-814.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/07/yzobrazhenye_viber_2022-07-15_10-58-31-990.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/07/yzobrazhenye_viber_2022-07-15_10-58-29-515.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/07/yzobrazhenye_viber_2022-07-15_10-58-28-658.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/07/yzobrazhenye_viber_2022-07-15_10-58-29-211.jpg)