1. /
  2. Новини
  3. /
  4. ВИПУСКНИЦЯ ГОРОДНЕНСЬКОЇ ШКОЛИ –...

ВИПУСКНИЦЯ ГОРОДНЕНСЬКОЇ ШКОЛИ – СЕРЕД КРАЩИХ АКАДЕМІКІВ УКРАЇНИ

Випускниця Городненської загальноосвітньої школи Городненської громади Болградського району Єлизавета Нєдєльчева досягла високого результату у підсумковому ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту МАН – 2022, повідомляє кореспондент «Топора».

Дівчина набрала 91,97 бала зі 100 можливих і посіла трете місце в науковій секції «Психологія» наукового відділення «Хімія та біологія», що згідно вимог конкурсу вважається перемогою.Єлизавета підготувала на конкурс – захист Малої академії наук дослідницьку роботу «Тривожність як чинник психосоматичних розладів», яка була признана кращою серед учасників конкурсу під час другого (обласного) етапу конкурсу. https://topor.od.ua/starsheklassnitsa-iz-gorodnego…/

Додамо, що під час навчання Єлизавета неодноразово займала призові місця у різноманітних конкурсах, олімпіадах, форумах як на обласному так і на Всеукраїнському рівнях. Цього року вона стала однією з сімнадцяти представників Одеської області, які посіли призові місця на фінальному етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту МАН.

https://topor.od.ua/ru/263408/