НОВИНИ ГРОМАД: БОЛГРАД СТАВ МІСЦЕМ ПРОВЕДЕННЯ ПЕРШОГО ЧЕМПІОНАТА ОБЛАСТІ З ПЛЯЖНОГО ВОЛЕЙБОЛУ СЕРЕД ГРОМАД ПІВДНЯ ОДЕЩИНИ
Не минуло й місяця, як міська рада подарувала Болграду майданчика з пляжного волейболу з нагоди 201-ї річниці заснування міст. А він вже встиг стати місцем проведення першого Чемпіонату області серед громад півдня Одещини.
У зональних обласних змаганнях серед чоловіків та жінок (окремо) взяли участь 8 команд із чотирьох громад – Болградської та Кубейської Болградського району, а також – Саф’янської та Суворовської (Ізмаїльського району). Це чотири жіночі та чотири чоловічі команди по три особи, з яких на поле виходили лише по двоє спортсменів. Такі правила цього не менш захоплюючого та видовищного виду спорту.
На мальовничому узбережжі Ялпуга, де розташований майданчик, і жіночі, і чоловічі команди сходилися по шість разів, граючи за круговою системою – «кожен з кожним».
Змагання були довгими, але час через азарт, який охоплював як спортсменів, так і вболівальників, пролетів непомітно.
В результаті місця серед чоловічих команд розподілилися так. Перше місце – у Саф’янської ОТГ, друге – у Кубейської, третє – у Суворовської та на четвертому – Болградська громада.
Серед жіночих команд найсильнішою опинилася знову команда Саф’янської громади. Ним поступилися жінки Болградської ТГ, які взяли друге місце. На третьому – спортсменки з Кубейської громади та на четвертому – Суворовській.
Відповідно до положення про проведення змагань, кожної зони лише володарі першого місця зможуть показати себе у фіналі. Вже відомо, що фінал серед чоловічих команд відбудеться 24 вересня, серед жіночих – 1 жовтня. І цілком імовірно, що місцем їхнього проведення знову стане Болград. Принаймні команди, які прибули на замагання в Болград, гідно оцінили спортмайданчик з пляжного волейболу в нашому місті.
За інформацією Болградської міської ради
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/09/307332554_459728566180739_6697525652107613922_n-1024x683.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/09/307486174_459729426180653_6383345499728294509_n-1024x683.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/09/307504673_459727799514149_3857518822491406303_n-1024x683.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/09/307530771_459728396180756_2004368557754785332_n-1024x683.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/09/307531877_459728882847374_8772569166093100755_n-1024x683.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/09/307588053_459730849513844_5984133220720059571_n-1024x683.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/09/307639417_459727772847485_6400704401135198819_n-1024x683.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/09/307709779_459728269514102_8201752874436106247_n-1024x683.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/09/307722965_459729032847359_3693886171406208293_n-1024x683.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/09/307753139_459730806180515_1557355778198593986_n-1024x683.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/09/307760986_459731416180454_7393562229568135758_n-1024x683.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/09/307821986_459729629513966_4307493054114432851_n-1024x683.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/09/307886458_459731266180469_523041384874888283_n-1024x683.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/09/308023849_459728476180748_4466802437338626120_n-1024x683.jpg)