НОВИНИ ГРОМАД: 15 780 ГРН: ПРЯМОБАЛКІВСЬКІ ОСВІТЯНИ ЗІБРАЛИ КОШТИ НА ПРИДБАННЯ БУРЖУЙОК ЗАХИСНИКАМ
У Прямобалківському ліцеї завершився марафон “Незламним і непереможним'”, присвячений захисникам – випускникам ліцею.
Діти взяли участь у художній естафеті, спортивних випробуваннях “Гартуймо силу волі та витримку”, а також у благодійному ярмарку.
На ярмарку учні продавали солодощі, виготовлені самостійно чи з допомогою батьків, квіти, вирощені спеціально для цього заходу.
Родзинкою ярмарку став аукціон, на якому за 1600 грн вдалося продати картину “Дорогою ціною” написану педагогом-організатором ліцею Світланою Бушинською.
Загалом під час заходу вдалося зібрати 15 780 грн. Зібрані кошти, а також кошти, які були виручені дитячим садком, будуть витрачені на придбання буржуйок для захисників – вихідців с. Прямобалка, які сьогодні боронять країну в гарячих точках.
“Мета марафону- підтримка тих, кому ми уклінно завдячуємо за незламність і непереможність. Вони вже вписані золотими літерами в історію нашого ліцею. Повертайтесь живими, наші Герої!” – наголошують у закладі.
За інформацією Арцизької міської ради
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/10/311111196_1474029383108639_8300300703493976889_n.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/10/311230909_1474029533108624_2642855665372881193_n.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/10/311574393_1474029296441981_103761415015900761_n.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/10/311667663_1474029409775303_2857777400739998990_n.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/10/311771861_1474029543108623_8996916793270518751_n.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/10/311994141_1474034473108130_4443882288498962664_n.jpg)