НОВИНИ ГРОМАД: У С. ВИНОГРАДІВКА АРЦИЗЬКОЇ ОТГ ВІДБУЛИСЬ ТОВАРИСЬКІ ІГРИ З ВОЛЕЙБОЛУ
На вихідних у старостинському окрузі Виноградівка відбулась товариська зустріч з волейболу між командами Виноградівка та Кам’янське.Загалом ігри пройшли у дружній обстановці, спортсмени залишилися дуже задоволені товариською грою.Перемогу святкували господарі.”Хочу висловити подяку інструкторам-методистам з фізичної культури та спорту КП АФСП “Колос” Арцизької міської ради Олексію Черкесу, Вадиму Сандульскому за організацію товариської гри у такий важкий час для України. Мирного неба нам!” – наголосив директор КП АФСП “Колос” Денис Боз.
За інформацією Арцизької міської ради
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/10/311452091_407016768287959_6700771661927335635_n.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/10/311453385_407016504954652_3199304287987543800_n.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/10/311459315_407016534954649_6436906803988321130_n.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/10/311476432_407016594954643_1673843260199795145_n.jpg)