НОВИНИ ГРОМАД:«УКРАЇНСЬКА ДУША» – ДІТЯМ-ПЕРЕСЕЛЕНЦЯМ БОЛГРАДСЬКОЇ ГРОМАДИ
Наприкінці минулого тижня Благодійна організація «Міжнародний благодійний фонд «Українська душа» передала комунальній установі «Центр надання соціальних послуг» Болградської міської ради гуманітарну допомогу для дітей-переселенців, які мешкають на території Болградської громади.
За словами керівника Центру Світлани Жечевої, гуманітарний вантаж був представлений 50 наборами з демісезонних речей та взуття для дітей віком від 3-х до 14 років.
«Ми розподілили їх між 28 сім’ями з дітьми з числа ВПО, серед них п’ять – багатодітних, які нині проживають у Болграді та селах Болградської громади. Це важлива допомога, за яку ми дуже вдячні Благодійному фонду «Українська душа» та сподіваємось на подальшу тісну співпрацю», – зазначила Світлана Жечева.
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/10/313099079_419595513696751_6913950369160478991_n-768x1024.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/10/312807115_419595660363403_8159998110044843182_n-768x1024.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/10/312923087_419596133696689_8241299449107466626_n-768x1024.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/10/313111319_419596097030026_7485459431937969850_n-768x1024.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/10/313111319_419596097030026_7485459431937969850_n-1-768x1024.jpg)