У БОЛГРАДІ ПОПРОЩАЛИСЬ ІЗ ЗАГИБЛИМ ГЕРОЄМ ЮРІЄМ БОНДАРЕНКО
Сьогодні, місто Болград віддав останню шану солдату Бондаренко Юрію Андрійовичу, котрий поліг у бою із російськими загарбниками в Херсонській області.
Юрію було 33 роки. Він був призваний на військову службу по мобілізації у березні цього року та був кулеметником стрілецького відділення військової частини А0666.
30 вересня 2022 року під час виконання бойового завдання в Херсонській області солдат Юрій Бондаренко загинув внаслідок множинних осколкових поранень.
Церемонія прощання з Героєм відбулась у залі прощання ритуальних послуг м. Болград.
Віддати свою шану та повагу захиснику Вітчизни зібралися близькі, рідні, побратими покійного, керівництво району та Болградської громади.
У заході взяв участь начальник Болградської районної військової адміністрації Геннадій Бамбура.
«На превеликий жаль, ця клята війна вбиває найкращих дітей нашого народу, тих чиє життя здавалося б ще попереду, тих хто міг би принести надто багато корисного для своєї держави. Він боровся за мир на українській землі, за спокій у рідній домівці, за безпеку родини… Ціною життя він виборював право нашої нації бути вільними» – зазначив начальник Болградської РВА у своїй промові.
В останню путь провели Юрія Бондаренко з усіма військовими почестями. Поховали Героя на Болградському міському кладовище.
Ми схиляємо голови у глибокій скорботі та сумуємо разом з родиною Юрія.
Низький уклін нашому воїну-захиснику! Царство небесне та вічна пам’ять Герою!
Герої не вмирають! Слава Україні!
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/10/yzobrazhenye_viber_2022-10-02_13-49-10-326-1024x768.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/10/zobrazhennya_viber_2022-10-02_14-51-26-869-1024x768.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/10/yzobrazhenye_viber_2022-10-02_13-49-10-718-1024x768.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/10/yzobrazhenye_viber_2022-10-02_13-49-11-733-1024x768.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/10/yzobrazhenye_viber_2022-10-02_13-49-12-112-1024x768.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/10/yzobrazhenye_viber_2022-10-02_13-49-16-008-1024x768.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/10/yzobrazhenye_viber_2022-10-02_13-49-17-683-1024x768.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/10/yzobrazhenye_viber_2022-10-02_13-49-18-656-1024x768.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/10/yzobrazhenye_viber_2022-10-02_13-49-19-727-1024x768.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/10/yzobrazhenye_viber_2022-10-02_13-53-10-246-1024x768.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/10/yzobrazhenye_viber_2022-10-02_13-53-11-940-1024x768.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/10/yzobrazhenye_viber_2022-10-02_13-53-12-220-1024x768.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/10/yzobrazhenye_viber_2022-10-02_13-53-13-394-1024x768.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/10/yzobrazhenye_viber_2022-10-02_13-53-15-604-1024x768.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/10/yzobrazhenye_viber_2022-10-02_13-53-17-456-1024x768.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/10/yzobrazhenye_viber_2022-10-02_13-53-20-442-1024x768.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/10/yzobrazhenye_viber_2022-10-02_13-53-21-631-1024x768.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/10/yzobrazhenye_viber_2022-10-02_13-53-23-199-1024x768.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/10/yzobrazhenye_viber_2022-10-02_13-53-25-730-1024x768.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/10/yzobrazhenye_viber_2022-10-02_13-53-28-004-1024x768.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/10/yzobrazhenye_viber_2022-10-02_13-53-56-395-1024x768.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/10/yzobrazhenye_viber_2022-10-02_14-47-54-213-1024x768.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/10/yzobrazhenye_viber_2022-10-02_14-48-04-652-1024x768.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/10/yzobrazhenye_viber_2022-10-02_14-48-07-678-1024x768.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/10/yzobrazhenye_viber_2022-10-02_14-48-09-811-1024x768.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/10/yzobrazhenye_viber_2022-10-02_14-48-12-133-1024x768.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/10/yzobrazhenye_viber_2022-10-02_14-48-20-468-1024x768.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/10/yzobrazhenye_viber_2022-10-02_14-48-23-249-1024x768.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/10/yzobrazhenye_viber_2022-10-02_14-48-26-242-1024x768.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/10/yzobrazhenye_viber_2022-10-02_14-48-29-495-1024x768.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/10/yzobrazhenye_viber_2022-10-02_14-48-35-071-1024x768.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/10/yzobrazhenye_viber_2022-10-02_14-49-02-142-1024x768.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/10/yzobrazhenye_viber_2022-10-02_14-49-43-863-1024x768.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/10/yzobrazhenye_viber_2022-10-02_14-51-26-059-1024x768.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/10/yzobrazhenye_viber_2022-10-02_14-51-18-865-1024x768.jpg)