НОВИНИ ГРОМАД:В СЕЛІ КУБЕЙ КУБЕЙСЬКОЇ ГРОМАДИ ВІДКРИЛИ ПА’ЯТНИКИ ЖЕРТВАМ ГОЛОДОМОРУ
Щороку, у четверту суботу листопада, Україна вшановує пам’ять жертв голодоморів. Тема історичної пам’ятіі з кривавими сторінками надзвичайно болюча для живих свідків тих подій і для усіх, хто дізнався правду про штучний голод.
26 листопада 2022року з нагоди Дня пам’яті жертв голодоморів відбувся Мітинг-реквієм вшанування пам’яті жертвам Голодомору та політичних репресій «Пам’ять голоду – пам’ять серця». Були відкрити пам’ятники жертвам голодомору та жертвам політичних репресій та освячени протоірєєм церкви Свято – Успенської Божої Матері Віталієм.
У заході взяли участь керівники громади, запрошені з роду Сакали, Бочевар, Чекал та інші мешканці села. Дуже зворушливими були спогади Бошкової М. М. та Бочевара Ф. Г.
Хвилиною мовчання вшанували загиблих жертв голодоморів 1921-1923 рр., 1932 – 1933 рр. та 1946-1947 рр. та запалили свічки. Може, їх тепло зігріє душі наших земляків, що померли в роки голоду.
Цій мітинг відбувся завдяки зусиллям доглядача музею Сакали М. П. та багатьом селянам.
Не згасне ім’я України,
Допоки в нас пам’ять жива!
За інформацією Кубейської сільської ради
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/11/317084222_648546620330770_5549132777989235085_n-768x1024.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/11/317331730_648546590330773_8643146565732410520_n-768x1024.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/11/317427461_648546613664104_1192069640466702619_n-768x1024.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/11/317092403_648546816997417_9074133967815276559_n-768x1024.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/11/317277097_648546730330759_7181382428248808572_n-1024x768.jpg)