ЕНЕРГЕТИКІВ БОЛГРАДСЬКОГО РАЙОНУ ПРИВІТАЛИ ЗІ СВЯТОМ
Сьогодні у місті Болграді працівників енергетичної галузі району з професійним святом привітали начальник Болградської районної державної (воєнної) адміністрації Геннадій Бамбура та голова Болградської районної ради Михайло Садаклієв.
В цей важкий для країни час, вони ремонтують об’єкти критичної інфраструктури після обстрілів з боку агресора, самовіддано працюють, щоб у найкоротші терміни повернути світло до будинків мешканців.
«Ваша професія пов’язана з постійним ризиком, часто несе в собі особливу небезпеку, вимагає пильності, великих знань й високих професійних навичок. Ви завжди знаходите, навіть у безвихідній ситуації, рішення і повертаєте світло до знеструмлених внаслідок бойових дій домівок земляків. Дякуємо вам за відданість справі. Бажаємо вам безаварійної роботи, стабільної напруги в електромережах, невичерпної життєвої енергії, благополуччя, миру й добра!» – зазначив у своїй привітальній промові Геннадій Васильович.
За високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток вітчизняного енергетичного комплексу в умовах воєнного стану, самовіддану працю в цілодобовому режимі задля забезпечення безперебійного енергопостачання споживачам, енергетиків Болградського району нагородили Почесними грамотами Болградської районної державної адміністрації та Болградської районної ради.
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/12/zobrazhennya_viber_2022-12-23_10-44-37-431-1024x768.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/12/zobrazhennya_viber_2022-12-23_10-19-51-352-1024x768.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/12/zobrazhennya_viber_2022-12-23_10-19-37-830-1024x768.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/12/zobrazhennya_viber_2022-12-23_10-19-37-991-1024x768.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/12/zobrazhennya_viber_2022-12-23_10-19-35-702-1024x768.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/12/zobrazhennya_viber_2022-12-23_10-19-51-663-1024x768.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/12/zobrazhennya_viber_2022-12-23_10-19-33-741-1024x768.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/12/zobrazhennya_viber_2022-12-23_10-19-31-014-1024x768.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/12/zobrazhennya_viber_2022-12-23_10-19-31-264-1024x768.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/12/zobrazhennya_viber_2022-12-23_10-39-00-896-1024x768.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/12/zobrazhennya_viber_2022-12-23_10-19-50-235-1024x768.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/12/zobrazhennya_viber_2022-12-23_10-19-50-800-1024x768.jpg)