НОВИНИ ГРОМАД: ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ: ВОНИ НАЗАВЖДИ ЗАЛИШАЮТЬСЯ В НАШІЙ ПАМ’ЯТІ
Схилила голови у жалобі Кубейська громада Одещини. У селі Кубей простилися із захисником України сержантом Національної гвардії Пантелієм Бошковим, який загинув у Маріуполі в травні.
Односельці, рідні, друзі та знайомі провели в останню путь справжнього Героя, зустрівши його живим коридором, стаючи на коліна у знак пошани.
Рвалося серце від болю і в побратимів. Гвардієць загинув на 48-му році, захищаючи державний суверенітет та територіальну цілісність України. Бійця ідентифікували через аналіз ДНК і передали рідним, щоб почесно провести поховання захисника рідної країни.
Героя згадують, як чуйну та щиру людину: «Ми служили разом! Досі складно повірити, що загинула така добра людина, що зупинилося серце людини з великої літери. Пантелій був здатен зладнати будь-які негаразди, ніколи не губився перед труднощами, зустрічав всіх зі щирою посмішкою. Він був доброзичливим, гарним товаришем, який завжди готовий надати допомогу», – розповідає побратим загиблого військовослужбовця.
У Героя залишилася мати, дружина та двоє синів. Схиляємо голови перед загиблим захисником та низько вклоняємося рідним.
Герої-захисники у наших серцях назавжди!
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/12/318805742_529411409221658_6023402706231669368_n-1024x799.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/12/318510154_529411349221664_4068048114448294081_n-1024x724.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/12/318885791_529411449221654_7544354942167072115_n-1024x609.jpg)