РЯТУВАЛЬНИКИ ПРОВЕЛИ ДЛЯ ДОШКІЛЬНЯТ ПІЗНАВАЛЬНИЙ ЗАХІД
▪️Виховувати в дітей свідоме ставлення до правил безпеки життєдіяльності надзвичайно важливо. Саме тому рятувальники Одещини майже щодня проводять різноманітні заходи з дітьми.
▪️Сьогодні болградські рятувальники завітали у Болградський заклад дошкільної освіти ясла-садок «Усмішка», щоб розповісти малюкам про правила безпеки.
▪️Фахівці ДСНС повторили з дошкільнятами номери екстрених служб, вивчили першочергові дії при виникненні пожежі, нагадали, що треба робити при виявленні підозрілого предмета та як поводитись під час сигналу «Повітряна тривога». А дітки підготували для рятувальників малюнки на протипожежну тематику.
▪️Наприкінці зустрічі дошкільнята подякували гостям та пообіцяли, що завжди дотримуватимуться правил безпечної поведінки.
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/12/317764222_522605233239630_5218023118880918750_n-1024x575.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/12/318502781_522605243239629_6371801057107477666_n-1024x770.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/12/317931686_522605699906250_3373259159881871218_n-1024x770.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/12/316808822_522605689906251_8582570518586137073_n-1024x770.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/12/317568521_522605663239587_4920192261177131757_n-1024x623.jpg)