ДІЯ. ПЛАНУЄТЕ ОТРИМАТИ ВИТЯГ З ЄДР НА ПОРТАЛІ ДІЯ? ЗБЕРІГАЙТЕ ЦЕЙ ДОПИС
Запустили послугу https://diia.gov.ua/services/vityag-z-yedr всього 11 днів тому, і бачимо, що вона була потрібна українцям. Понад 1 500 підприємців замовили витяг з ЄДР на порталі Дія — без черг та поїздок у держоргани.
Відповідаємо на поширені запитання щодо витягу з ЄДР. Гортайте карусель, користуйтеся Дією та розвивайте бізнес в Україні!
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/01/326407791_1145630472761609_681026850679986356_n-1024x1024.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/01/326390374_869888894250180_6265617560867642476_n-1024x1024.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/01/326378937_978928486412665_6686782436074366783_n-1024x1024.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/01/326309402_3329275214012537_4389468771098987084_n-1024x1024.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/01/326245144_476621691353750_3561716149937839994_n-1024x1024.jpg)