МАКСИМ МАРЧЕНКО ПРОВІВ ЗУСТРІЧ З ГЕНЕРАЛЬНИМ КОНСУЛОМ ГРЕЦЬКОЇ РЕСПУБЛІКИ В ОДЕСІ
Сьогодні Начальник Одеської обласної військової адміністрації Максим Марченко провів зустріч з Генеральним консулом Грецької Республіки в Одесі Дімітріосом Дохтсісом.
Максим Марченко подякував Дімітріосу Дохтсісу за підтримку, яку Греція надає Одеській області та Україні у боротьбі з агресором. І наголосив, що одним з найголовніших питань на сьогодні залишається відновлення енергетичної інфраструктури, яка постраждала через постійні ракетні обстріли російських окупантів.
Генеральний консул Грецької Республіки в Одесі висловив надію, що програма Грецького Уряду з підтримки Україні здійснюватиметься у повному обсязі, що дозволить наблизити перемогу українського народу.
«Ми переконані, що вже сьогодні потрібно обговорювати питання повоєнного відновлення та реконструкції зруйнованих об’єктів, а Грецька Республіка, зі свого боку, зацікавлена в допомозі Україні, особливо – Одещині», – зазначив Дімітріос Дохтсіс.
Також Генеральний консул Грецької Республіки в Одесі наголосив, що найближчим часом буде проведено конференцію з Афінами у режимі відеозв’язку з представниками влади, банківського сектору та бізнесу Греції, де будуть обговорюватись важливі питання щодо фінансової підтримки та грецьких інвестицій в Україну. Окрім цього, Дімітріос Дохтсіс висловив підтримку щодо заявки України на право проведення Всесвітньої виставки EXPO 2030 в Одесі.
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/01/327431360_947275456439896_4023971625138694577_n-769x1024.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/01/327547399_1190474548250239_3684929077226812901_n-1024x683.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/01/327396463_622501422971873_1726836621745469811_n-1024x683.jpg)