НАЧАЛЬНИК ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ВІЙСЬКОВОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ МАКСИМ МАРЧЕНКО ЗУСТРІВСЯ З ДЕЛЕГАЦІЄЮ КОНСУЛЬТАТИВНОЇ МІСІЇ ЄВРОПЕЙСЬКОГО СОЮЗУ В УКРАЇНІ НА ЧОЛІ З КЕРІВНИЦЕЮ ОПЕРАЦІЙНОГО ДЕПАРТАМЕНТУ КОНСУЛЬТАТИВНОЇ МІСІЇ ЄВРОПЕЙСЬКОГО СОЮЗУ В УКРАЇНІ РОЗАЛІН ШІХАН
Максим Марченко подякував представникам Консультативної місії Європейського Союзу в Україні за співпрацю та зазначив, що Україна залишається непохитною в своєму прагненні стати повноправним членом Європейського Союзу та докладає максимум зусиль для досягнення цієї мети.
Розалін Шіхан розповіла про діяльність Консультативної місії Європейського Союзу в Україні в умовах війни та підкреслила важливість співпраці з правоохоронними органами України.
На сьогодні Місія працює за декількома напрямками, серед яких розслідування за скоєння воєнних злочинів, робота з правоохоронними органами на звільнених територіях та недопущення розповсюдження зброї з початку війни.
«Вступ України до ЄС – це важлива тема, а підготовка до вступу потребує ефективного реформування системи правоохоронних органів, тому ми сподіваємось, що після перемоги України у війні ми обов’язково повернемось до цього питання та сприятимемо пришвидшенню цього важливого процесу», – зазначила Розалін Шіхан.
Також під час зустрічі сторони обговорили питання забезпечення ефективності роботи портів Одещини та продовження Зернової ініціативи.
Представники Консультативної місії Європейського Союзу в Україні, в свою чергу, зазначили, що важливою складовою їх діяльності в Україні сьогодні є також проведення тренінгів з працівниками правоохоронних органів України з питань мінної безпеки, надання психологічної допомоги та роботи з людьми, які стали жертвами військових злочинів.
Сторони домовились про подальшу активну співпрацю та напрацювання спільних ініціатив щодо ефективної роботи правоохоронних органів та успішного їх реформування в контексті вступу України до ЄС.
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/01/326966849_760550842257119_2199694471434525942_n-753x1024.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/01/327765376_5817216111667665_7772960855373826691_n-1024x683.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/01/327708509_503735215232065_5067995655680556839_n-683x1024.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/01/327723710_612627347338496_4306778583830486167_n-738x1024.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/01/326904428_954867445511264_1310585611878977670_n-1024x683.jpg)