НОВИНИ ГРОМАД: БОЛГРАДСЬКА МІСЬКА РАДА ПЕРЕДАЛА У ВЛАСНІСТЬ КВАРТИРУ ЖИТЕЛЮ ГРОМАДИ, ЯКИЙ НИНІ ЗАХИЩАЄ УКРАЇНУ
Відповідне рішення було ухвалено на минулому засіданні виконавчого комітету Болградської міської ради, згідно з яким у приватну власність було передано однокімнатну квартиру у першому містечку жителю Болграда Юрію Дєєву.
Зазначимо, що вперше ключі від цієї квартири були вручені молодому чоловіку Болградським міським головою Сергієм Димитрієвим у лютому 2018 року, як особі, яка залишилася без батьківського піклування і гостро потребувала житла. Такі ж ключі тоді отримав ще один житель Болграда Євген Печерських, який дещо раніше отримав право на її приватизацію.
«Міська рада допоможе вам усім, чим зможе», – зазначив п’ять років тому Сергій Димитрієв, вручаючи ключі та ордери двом сиротам Болграда, і слово своє дотримався.
Тепер і Юрій Дєєв може не перейматися тим, що залишиться без даху над головою.
До речі, Юрій – у недалекому минулому був працівником КП «Горводоканал» Болградської міської ради, а з початком війни в Україні вирушив на захист її рубежів, де перебуває зараз.
«Документи вже оформлені. Хочеться побажати, щоб Юрій скоріше повернувся додому – живим та неушкодженим. Це зараз найголовніше. Тим більше, що повертатись йому є куди», – додала Ганна Мунтянова, заступник Болградського голови та голова органу приватизації житлового фонду Болградської територіальної громади.
Фото архівне та з засідання ісполкому Болградської міської ради
За інформацією Болградської міської ради
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/01/323888510_1513445732499679_1324972455878283307_n-1024x680.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/01/326599430_921608768852824_1407015874316443518_n-1024x680.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/01/327355302_890374221989161_9131587809713748052_n-1024x683.jpg)