НОВИНИ ГРОМАД: В СЕЛІ ВЛАДИЧЕНЬ БОЛГРАДСЬКОЇ ГРОМАДИ ВШАНУВАЛИ ПАМ’ЯТЬ ЗАХИСНИКА ВИКТОРА КОЖУРІНА
20 січня 2015 року проросійські сили здійснили підрив нового терміналу в результаті чого відбулася руйнація об’єкта і українські захисники зазнали найбільших втрат. Окупанти накривали позиції сил АТО з артилерії і мінометів. В цій боротьбі загинув і наш односельчан Кожурін Віктор.
Саме 20 січня зафіксовано найбільші втрати серед українських захисників під час оборони Донецького аеропорту. В цей день загинуло 51 військовослужбовець Збройних сил України.
Оборона Донецького аеропорту показала, що сила духу українців сильніша за російську зброю. Українські захисники можуть дати відсіч будь-якому ворогу, навіть якщо він має суттєві переваги…
Оборона Донецького аеропорту змінила ставлення до України в світі.
Вічна Пам’ять і Слава загиблим захисникам України!
На могилу, загиблого кіборга, Кожуріна Віктора відбулося покладання квітів та вшанували пам’ять хвилиною мовчання.
За інфрмацією Владиченської сільскої ради
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/01/326445254_559308532793264_7770364610082164207_n-1.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/01/326445254_559308532793264_7770364610082164207_n.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/01/326449789_556816192805540_2266617623163940878_n-1.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/01/326467372_1187037828603440_4115214849129917477_n.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/01/326680989_1567439150349026_4310920929228859046_n.jpg)