НАЧАЛЬНИК ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ВІЙСЬКОВОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ МАКСИМ МАРЧЕНКО ВЗЯВ УЧАСТЬ У СПЕЦІАЛЬНОМУ ПОГАШЕННІ НОВОГО ПОШТОВОГО БЛОКУ «ВОЇНИ СВІТЛА
Воїни добра», який присвячений працівникам комунальних служб та критичної інфраструктури. Блок складається з 5 марок – «Дорожники», «Зв’язківці», «Енергетики», «Водопостачальники», «Газовики». Тираж блоку, автором якого є Олександр Нікітюк – 300 тисяч примірників.
«Це перший поштовий випуск 2023 року – про безмежну вдячність і неймовірне захоплення, виняткову стійкість та професійну майстерність, про бійців невидимого фронту, яких вся країна побачила в найтемніші часи. Укрпошта закарбувала подвиг героїв енергетичного та комунального фронту на поштових марках. Саме завдяки їхньому героїзму й самовідданій праці ми тримаємося, а країна-терорист росія не змогла занурити Україну у темряву Середньовіччя і знищивши нашу критичну інфраструктуру» – зазначив директор Одеської дирекції «Укрпошти» Сергій Дрозд.
До речі, поштова марка «Дорожники», що входить до поштового блоку «Воїни світла. Воїни добра» і є першою маркою 2023 року, має порядковий номер 2023!
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/02/330937198_1949223775439981_3387236882790488442_n-1024x681.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/02/331351161_5967842103296709_948119926957116061_n-1024x683.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/02/330641061_1866046140438344_8333933547566842099_n-1024x683.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/02/331401930_869011777499686_3812486697667037643_n-1024x713.jpg)