НАЦБАНК ВИПУСТИВ ВЕРТИКАЛЬНУ БАНКНОТУ 20 ГРИВЕНЬ ДО РІЧНИЦІ РОСІЙСЬКОГО ВТОРГНЕННЯ
Тираж вертикальної банкноти обмежений, він становить 300 тисяч. Купити пам’ятну банкноту “ПАМ’ЯТАЄМО! НЕ ПРОБАЧИМО!” можна буде в інтернет-магазині нумізматичної продукції НБУ.
Голова Національного банку України Андрій Пишний підкреслив, що пам’ятна банкнота, яку презентує Національний банк, створена як нагадування про війну за незалежність і суверенітет України.
Банкноти першої частини тиражу будуть доступні для покупки починаючи з 24 лютого 2023 року.
Голос України
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/02/332250760_207516785154865_172769856970586573_n.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/02/333050924_906214200691831_3534291222575371405_n-1024x576.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/02/332513853_752574616464191_4088996812948109976_n-1024x576.jpg)