НОВИНИ ГРОМАД: ЧЕРГОВА ДОПОМОГА ТАРУТИНСЬКІЙ ГРОМАДІ ВІД НІМЕЦЬКИХ ДРУЗІВ
Тарутинська громада отримала чергову допомогу від німецького благодійного фонду ERMSTAL HILET, якій очолює Симон Навотні.
Тарутинський селищний голова Сава Чернєв особисто зустрівся з представниками бессарабскої спільноти міста Штутгарт, які передали до нашої громади генератор на 4,5 кВт, матеріали для догляду за літніми людьми, одяг зимовий б/у.
Крім того 35-їй державній пожежно-рятувальній частині був переданий захисний одяг.
Сьогодні гуманітарна допомога, яка призначена для літніх людей, що перебувають у територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) була передана Тетяні Єпурі – керівнику цього закладу.
Керівництво Тарутинської селищної ради висловлює велику вдячність партнерам і друзям громади за турботу та постійну підтримку, яка є прикладом об’єднання людей зі спільним етнічним корінням заради миру. Така допомога особливо важлива у нелегкий час для нашої країни.
За інформацією Тарутинської селищної ради
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/02/331315738_3343406379310265_3919999170318301209_n-1024x1024.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/02/331145832_610232897580740_7220427567856175041_n-1024x1024.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/02/330938520_1404464933426042_211657405108426180_n-1024x1024.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/02/330924450_2503201943171889_6440663849017210109_n-768x1024.jpg)