НОВИНИ ГРОМАД: ДИРЕКТОР БФ «МОЛОДА ГРОМАДА» ВІДВІДАЛА МІСЦЯ ПРОЖИВАННЯ ПЕРЕСЕЛЕНЦІВ АРЦИЗЬКОЇ ГРОМАДИ
30 січня, Арцизьку громаду з робочим візитом відвідала Інна Старчікова, виконавча директорка благодійного фонду “Молода громада”.
Під час її зустрічі з Арцизьким міською головою Сергієм Парпуланським обговорювався хід виконання проєкту “Затишний прихисток” у рамках реалізації міжнародного проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості (SC3)», що співфінансується Європейським Союзом та Британською Радою в Україні (British Council Ukraine).
Нагадаємо, Арцизька громада завдяки співпраці з фондом “Молода громада” отримала для облаштування місця компактного проживання переселенців у с. Виноградівка 2 пральні машини, 4 електроконвектори, 2 плити комбіновані, подушки, ковдри, матраци, шафи та 40 ліжок. Допомогу було надано на загальну суму 300 тис. грн.
У ході вчорашнього візиту Інна Старчікова відвідала місця компактного проживання вимушених переселенців у м. Арцизі по вул. Трудовій та в с. Виноградівка, розташоване на базі колишньої сільської амбулаторії. Наразі в цій будівлі завершено всі ремонтні роботи – здійснено капітальний ремонт житлових приміщень, туалетів та душових кімнат. За потреби приміщення може прийняти до 40 осіб.
Далі директорка благодійного фонду провела зустріч з мешканцями села в рамках інтегративної терапії спільнот.
Довідково: інтегративна терапія спільнот – це цикл зустрічей для створення атмосфери довіри та простору для взаємодопомоги на особистому рівні. Планується, що подібні зустрічі будуть проводитися надалі.
За інформацією Арцизької міської ради
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/02/328089839_1173057570047574_172498490448760467_n-1024x768.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/02/328232808_734115941475076_7405350335610736331_n-1024x768.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/02/328136595_977644419869821_4227071514083761066_n-1024x1024.jpg)