РЯТУВАЛЬНИКИ БОЛГРАДСЬКОГО РАЙОННОГО УПРАВЛІННЯ ГУ ДСНС УКРАЇНИ В ОДЕСЬКІЙ ОБЛАСТІ ПРОВЕЛИ ОНЛАЙН УРОК З БЕЗПЕКИ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ ОЛЕКСАНДРІВСЬКОГО ЛІЦЕЮ ГОРОДНЕНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
Під час заняття фахівці ДСНС акцентували увагу школярів на дотриманні правил пожежної безпеки в побуті та правил безпеки на льоду.
Співробітники Служби порятунку розповіли їм про випадки пожеж, надзвичайних ситуацій і подій, котрі щодня трапляються на території району, а особливо звернули увагу на ті факти, які стаються саме з вини дітей.
Також, особливу увагу було приділено темі ” Дії при виявлені вибухонебезпечних предметів” та розглянуто питання щодо дій учнів. Що не можна робити з такими предметами та вказано на послідовність дій.
Як свідчить практика, проведення таких заходів у шкільних закладах збагачує світогляд дітей, і приносить багато корисної інформації, яка знадобиться їм в повсякденному житті.
За інформацією Болградського районного управління ГУ ДСНС України в Одеській області
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/02/330608334_815570193621145_2751230440010952100_n-1024x768.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/02/329643856_2250770151750516_5214276551192365955_n-461x1024.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/02/329790153_1242658346629835_327521210061329328_n-473x1024.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/02/330111225_519439233640109_6883943150287674643_n-473x1024.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/02/330802167_3497388837246395_1404477817201567389_n-473x1024.jpg)