СПІВРОБІТНИКАМИ БОЛГРАДСЬКОГО РАЙОННОГО УПРАВЛІННЯ ГУ ДСНС УКРАЇНИ В ОДЕСЬКІЙ ОБЛАСТІ БУЛА ПРОВЕДЕНА НАРАДА З ПРЕДСТАВНИКАМИ ВІДДІЛІВ ОСВІТИ
Головною темою наради були питання, щодо створення нових «класів безпеки» та популяризації діяльності в школах дружин юних пожежних-рятувальників. Адже зараз все більше і більше приділяється для обізнаності учні. Завдяки введення цих проектів в освітнє середовище можна, з шкільного віку навчити діям в небезпечних ситуаціям та правильності прийняття рішень.
За інформацією Болградської районного управління ГУ ДСНС України в Одеській області
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/02/330163667_1549284352204996_4050549130497438_n-1024x768.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/02/330769312_875500276838632_5272017289957858902_n-1024x461.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/02/330767786_5865409233540483_9039269185097366690_n.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/02/328555635_1333407477511241_2991002001743052439_n-1024x461.jpg)