СПОРТСМЕНАМ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ, ВИХОВАНЦЯМ СПОРТИВНИХ ШКІЛ, УРОЧИСТО ВРУЧИЛИ ПОСВІДЧЕННЯ ЩОДО ПРИСВОЄННЯ СПОРТИВНОГО ЗВАННЯ «МАЙСТЕР СПОРТУ УКРАЇНИ» ТА СПОРТИВНОГО РОЗРЯДУ «КАНДИДАТ У МАЙСТРИ СПОРТУ УКРАЇНИ»
Посвідчення отримали спортсмени з видів спорту: гімнастика художня, боротьба вільна, кіокушин карате та спортивна акробатика.
Заступник Начальника Одеської ОВА Ігор Ткачук привітав юних спортсменів: «Ви попри всі складнощі воєнного часу маєте мету та досягаєте її. Ви – наше майбутнє і наша гордість! Щиро вітаю вас з присвоєнням спортивних звань і розрядів! Так тримати!»
Ігор Ткачук урочисто вручив посвідчення «Майстер спорту України» з гімнастики художньої Ксенії Почтаренко.
«Переконана, що всі перемоги ще попереду! У цей складний час ви продовжуєте тренуватись і перемагаєте! Тож тримайте гідно й надалі наш спортивний фронт!» – сказала Начальник управління фізичної культури і спорту Одеської ОВА Валентина Кольчак.
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/02/332154053_1156288288388505_3654029739911905470_n-1.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/02/332155904_603207051140060_6298073079256366539_n.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/02/332227508_1516641212158827_7608019131677654230_n.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/02/332267266_3405509436403614_2662807276111174905_n.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/02/332176097_1214808279139127_2643885701685507541_n.jpg)