В ОБЛАСНОМУ ЦЕНТРІ СОЦІАЛЬНО-ПСИХОЛОГІЧНОЇ ДОПОМОГИ ЗАВЕРШИЛИСЬ РЕМОНТНІ РОБОТИ З РЕНОВАЦІЇ ТА ОБЛАДНАННЯ ПРИМІЩЕНЬ П’ЯТОГО ПОВЕРХУ ЦЕНТРУ
“Це приміщення відремонтовано та обладнане усім необхідним для розміщення внутрішньо переміщених осіб, евакуйованих із зони проведення бойових дій” – зазначає заступник Начальника Одеської ОВА Ігор Ткачук.
Завдяки спільним зусиллям керівництва Одеської обласної військової адміністрації та Одеської обласної ради і за сприяння міжнародних організацій “АCTED” та “HEKS/EPER” в приміщеннях зроблений ремонт та замінено вікна, облаштовано меблями (шафи, ліжка, столи, стільці, тумби, матраци). Також Центру передано генератори та побутову техніку – холодильники, електричні водонагрівачі (бойлери), пральні та сушильні машини, електричні плити. Надано ноутбуки, роутери, настільні лампи, а також кухонні меблі, матраци, постільну білизну, ковдри, килими.
“Люди, які через війну опинилися в таких складних життєвих обставинах, мають отримати все необхідне на новому місці і ми раді, що допомагаємо гостинній Одещині приймати українців з різних регіонів. Ми будемо продовжувати співпрацю у цьому напрямку” – зазначив головний менеджер ACTED Odesa Нікос Ксандінов.
В свою чергу, заступник Начальника Одеської ОВА Ігор Ткачук подякував нашим міжнародним партнерам: “Від імені керівництва обласної військової адміністрації висловлюю свою щиру вдячність організаціям, підтримку яких ми відчуваємо кожного дня. Це вкрай важливо для і України, і для Одещини зокрема”.
Також ACTED продовжує активно підтримувати 20 колективних
центрів з розміщення ВПО в Одеській області. Зокрема, допомагає у створенні додаткових місць, забезпеченні меблями, технікою, кухонним обладнанням, ремонті та облаштуванні пралень. Внутрішньо переміщеним особам вже надано більше 6000 одиниць ковдр, спальників та термосів, а колективним центрам та ДБСТ області надано 50 сонячних ламп з акумуляторами та 5 генераторів.
Фахівці ACTED також активно допомагають громадам з облаштуванням
укриттів в 11 школах Ізмаїльського району, в шести гуртожитках ВИШів і оснащують 1 шкільне укриття в Одесі. Окрім цього проводиться ремонт 4 укриттів ЖКГ Одеси та трьох в громадах Подільського району.
А в Усатівській громаді, у лютому цього року, ACTED оформив багатоцільову грошову допомога більш ніж 200
сім’ям ВПО.
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/02/330980783_726747228999533_1892010957105499261_n.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/02/330653937_748748663244712_911241207772655764_n.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/02/329943868_903211587609612_6691356502513942613_n-1024x682.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/02/329105612_747579050030293_7220548982805987999_n-1024x682.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/02/330985497_1563749677385563_1322278656051730287_n.jpg)