В ОДЕСЬКОМУ ОБЛАСНОМУ ЦЕНТРІ СОЦІАЛЬНО-ЗНАЧУЩИХ ХВОРОБ ВІДРЕМОНТУВАЛИ УКРИТТЯ, ДЛЯ ПАЦІЄНТІВ ТА ПЕРСОНАЛУ МЕДЗАКЛАДУ, ЗАГАЛЬНОЮ ПЛОЩЕЮ 89 КВ.М
“На базі Амбулаторно-поліклінічного відділення для хворих на туберкульоз облаштували сховище, яке може служити укриттям для 150 чоловік. В приміщенні є необхідний запас води, їжі та медикаментів, Wi-Fi, стільці, розкладні ліжка та ковдри.
Також укриття обладнане автономною електроенергією, повітряно-очищувальною вентиляцією, системою подачі тепла, запасним виходом, герметичними дверима, душовою кабіною” – говорить директор Департаменту охорони здоров’я Одеської ОВА Наталія Одарій-Захар’єва.
Ремонт та облаштування укриття проведего за рахунок фінансової підтримки Некомерційної організації «Americares», допомоги Громадської організації «Клуб взаємодопомоги «Життя плюс» та Неурядової організації «AHF Ukraine».
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/02/326273800_876866003532636_8529218371725115609_n-767x1024.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/02/327939610_563729482334815_2290591329437178020_n-768x1024.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/02/326224462_1516626175513050_2164640743816451937_n-768x1024.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/02/327895797_983451792630857_8906916332925347132_n-768x1024.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/02/328144605_1388833591653548_7943188099434846733_n-1024x768.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/02/326554896_734307634718451_7531238359753193358_n-1024x768.jpg)