НА ОДЕЩИНІ СПОРТИВНИЙ ФРОНТ ПРОДОВЖУЄ УПЕВНЕНО ТРИМАТИ СТРІЙ
Наші спортсмени продовжують виступати та здобувати нагороди у всеукраїнських та міжнародних змаганнях, нагадуючи всьому світу про Україну та мужніх українців.
Фехтування
Олена Кравацька та Аліна Комащук у складі збірної команди України завоювали бронзові нагороди Кубка світу з фехтування на шаблях у командній першості серед жінок у бельгійському Сінт-Нікласі. Окрім одеських спортсменок українську команду представляли Ольга Харлан та Валерія Гнідашева.
Фігурне катання на ковзанах Вихованці СДЮШОР «Крижинка» Вадим Новіков та Анастасія Васильченко (тренер – Ірина Кланцат) завоювали дві золоті
медалі на чемпіонаті України серед юніорів, який проходив в м. Богуславі (Київська область).
Вітрильний спорт 15-річний Святослав Мадоніч завоював золоту медаль
в старшій юнацькій категорії на міжнародній регаті «3rd Youth Centenary Regatta 2023», яка відбулася в Італії, на озері Гарда. В молодшому флоті (9-10 років) Агнєшка Мадоніч стала переможницею
у змаганнях серед дівчат і другою
у загальному заліку.
Дякуємо нашим спортсменам і бажаємо подальших перемог! Ви — наша гордість і прекрасний приклад для наслідування !
#спортодеськаобласть#спорт#україна#перемога#фехтування#фігурнекатання#вітрильнийспорт
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/03/337505490_145068284884800_2636469338254238426_n-1024x596.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/03/337503501_1896149790762448_4296216378671036195_n.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/03/336862900_242503151677982_4269029423545477618_n-749x1024.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/03/336811684_222219230471671_1569661486197860407_n-768x1024.jpg)