НАЧАЛЬНИК ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ВІЙСЬКОВОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ МАКСИМ МАРЧЕНКО ПРОВІВ ЗУСТРІЧ З ЗАСНОВНИКОМ ТА ПРЕЗИДЕНТОМ НЕУРЯДОВОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ GLOBAL EMPOWERMENT MISSION МАЙКЛОМ КАППОНІ
Після ракетного обстрілу селища Сергіївки Майкл Каппоні запропонував допомогу для Одещини і його фонд дуже оперативно відновив вікна у дитячому садочку, ліцеї та лікарні в селищі Сергіївка, які були пошкоджені в наслідок ракетного удару. А також взимку передав партію продовольчих наборів та 5 генераторів.
І сьогодні Одеська область отримала від «Global Empowerment Mission» чергову партію гуманітарною допомоги – 30 генераторів.
«Мета діяльності моєї організації – допомагати людям, які постраждали внаслідок стихійного лиха, військових конфліктів та інших глобальних трагедій людства. Тому підтримка Одеської області для мене наразі вкрай важлива. Ми готові допомагати і в подальшому» – наголосив Майкл Каппоні.
«Хочу подякувати за співпрацю місії GEM в Україні та роботу в Одеському регіоні зокрема. Генератори, які ми отримали від наших американських партнерів, будуть передані військовим та розподілені між об’єктами критичної та соціальної інфраструктури» – зазначив Начальник Одеської ОВА Максим Марченко.
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/03/331767848_220418627044267_546213425644638690_n-1024x697.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/03/331694517_1897788527286406_4396235748365601296_n-683x1024.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/03/331422089_727023938830579_5713604450871954456_n-1024x683.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/03/331402684_923898661965604_4668942493449550725_n-1024x683.jpg)