РЕЄСТРАЦІЯ МЕШКАНЦІВ БОЛГРАДСЬКОГО РАЙОНУ НА ДОПОМОГУ ВІД УВКБ ООН
Сьогодні представники Управління Верховного комісара ООН у справах біженців (УВКБ ООН) збирали дані мешканців Болградського району, для включення у програму грошової допомоги у приміщенні Болградської РВА.
Фінансова допомога від УВКБ ООН – це одноразова виплата особам, які виїхали зі свого населеного пункту через воєнні дії, постраждали від них в певних регіонах або вже повернулися до постійного місця проживання.
Метою реєстрації – є забезпечення аби допомога надавалася тим, хто її більше потребує.
Подати заявку мали можливість вразливі ВПО, постраждалі від воєнних дій у певних областях(Дніпропетровська, Полтавська, Одеська, Запорізька, Кіровоградська, Черкаська, Харківська, Чернігівська, Сумська), а також ті, хто повернувся до свого постійного місця проживання (зокрема, і з-за кордону) та має певні категорії вразливості.
Заступник начальника Болградської районної військової адміністрації Вячеслав Кулик подякував представникам Управління Верховного комісара ООН у справах біженців (УВКБ ООН) за отриману можливість та допомогу мешканцям Болградського району.
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/03/zobrazhennya_viber_2023-03-29_15-59-33-322-1024x814.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/03/zobrazhennya_viber_2023-03-29_15-59-32-798.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/03/zobrazhennya_viber_2023-03-29_15-59-32-904-1024x689.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/03/zobrazhennya_viber_2023-03-29_15-59-33-121-1024x713.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/03/zobrazhennya_viber_2023-03-29_15-59-33-390-1024x576.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/03/zobrazhennya_viber_2023-03-29_15-59-33-157-1024x730.jpg)