НОВИНИ ГРОМАД: ЧЕРГОВА ДОПОМОГА ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦЯМ
Сьогодні український народ як ніколи єдиний в бажанні і стараннях допомагати нашим славним воїнам у боротьбі за свободу та незалежність України. Не залишилається осторонь надання допомоги і Тарутинська громада. Керівництво громади та її жителі намагається всіляко підтримувати військових.
Сьогодні селищний голова Сава Чернєв передав чергову допомогу військовослужбовцям-землякам, які служать на Херсонському напрямку: від Міжнародного фонду ІВС – медичний рюкзак та від себе особисто – 20 саперних лопаток.
Селищний голова подякував військовим за захист нашої держави та побажав їм міцного здоров’я і скорішого повернення додому з перемогою.
Разом ми сила! Разом – до Перемоги!
За інформацією Тарутинської селищної ради
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/04/340775189_758902815745611_1212050167676834988_n.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/04/340821127_516655057349296_1398648900177632756_n.jpg)