1. /
  2. Новини
  3. /
  4. НОВИНИ ГРОМАД: У АРЦИЗЬКІЙ...

НОВИНИ ГРОМАД: У АРЦИЗЬКІЙ ГРОМАДІ НАПЕРЕДОДНІ ВЕЛИКОДНЯ ВЛАШТУВАЛИ ЧУДОВЕ СВЯТО ДЛЯ ДІТЕЙ З ДИТЯЧИХ БУДИНКІВ СІМЕЙНОГО ТИПУ

Напередодні Великодня у Арцизькому Будинку культури пройшло чудове свято для дітей з дитячих будинків сімейного типу – майстер-клас “Великдень усіх нас на гостини просить!”.

Майстер-клас проводили чудові рукодільниці, талановиті жінки та творчі працівники Будинку культури, які з великою любов’ю поділилися досвідом створення писанок технікою “декупаж”. Це заняття неймовірно захопило дітей та викликало купу позитивних емоцій та чудовий настрій.
У дружній атмосфері, допомагаючи один одному, діти познайомились із незвичною традицією декорування писанок та створили свою власну, неповторну, яка стане окрасою до свята Великодня.

Під час заходу міський голова Сергій Парпуланський особисто привітав із наступаючими святами дітей із дитячих будинків сімейного типу і подарував великодні кошики зі смаколиками.

“Приємно бачити крутезні емоції дітей, їх щирі посмішки та палаючі очі. Кожна зустріч із ними, а особливо напередодні такого великого свята – це радість і теплі емоції для всіх!” – підкреслив очільник громади.

Готуючись до Великодня, важливо не тільки створити гарний декор, але і поспілкуватися, обмінятися думками та традиціями щодо святкування Пасхи, більше дізнатися про саме свято, його символи та про оформлення одного з головних символів свята – писанок.
Діти із захопленням поринули у процес декорування, проявляючи свої здібності та фантазії.

За інформацією Арцизької міської ради