СПОРТСМЕНИ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ ПРОДОВЖУЮТЬ ЗДОБУВАТИ ПЕРЕМОГИ НА ЧЕМПІОНАТАХ
На чемпіонаті України наші спортсмени завоювали золото та срібло Так, одесит Андрій Ягодка став чемпіоном України з фехтування на шаблях. Андрій у фіналі переміг чемпіона України 2022 року Юрія Цапа та став найкращим. Зазначимо, що це 6 чемпіонство Андрія за останні 10 років.
А збірна Одеської області у складі Аліни Комащук, Олени Кравацької, Анни Суворової, Валерії Моренець-Кубанської – срібний призер чемпіонату України у командному заліку серед жінок.
Збірна Одеської області виборола 29 медалей (7 золотих, 13 срібних та 9 бронзових) на чемпіонаті України з контактного ушу (саньшоу), що в підсумку дозволило посісти 3 загальнокомандне місце.
На чемпіонаті України серед молоді з армрестлінгу Андрій Ольховський посів 2 місце у ваговій категорії 80 кг на ліву руку.
Вітаємо та пишаємося нашими спортсменами! Так тримати!
#спортодеськаобласть #спорт #україна #перемога #фехтування #ушу #армрестлінг
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/04/336792381_959898005189517_8838043968341509174_n.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/04/336894713_586432513440204_358689563985777278_n-1024x760.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/04/336904736_785543179508155_4335584141272861136_n-1024x771.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/04/337273406_1172819526707163_8215093400356568899_n-1024x768.jpg)