ДВА СПОРТСМЕНИ З БОЛГРАДСЬКОГО РАЙОНУ ПІДТВЕРДИЛИ СВІЙ ЧЕМПІОНСЬКИЙ СТАТУС
Во Львові 9-11 травня відбувся чемпіонат України з вільної боротьби серед чоловіків і жінок. Про це повідомляє Асоціація олімпійських видів боротьби Одеської області. Чемпіонами країни стали два уродженця Болградського району – Василь Михайлов (в.к. 86 кг) та Семён Радулов (в.к. 74 кг).
За результатами чемпіонату буде сформований склад національної збірної команди України на 2023 рік, яка візьме участь у чемпіонаті світу. Чемпіонат відбудеться у вересні цього року в Норвегії.
Цікаво, що Семен Радулов виступив на змаганнях і в якості тренера.
«Сьогодні маємо дві медалі найвищого гатунку. Дебют мого чоловіка у новому статусі, не лише як спортсмена, а й у якості тренера, гарний старт!» – написала в «Фейсбук» дружина Семена – Олена Радулова.
Вихованка нашого земляка Ілона Прокопевнюк (в.к. 62 кг) виборола золоту медаль у змаганнях жінок.
Фото зі сторінки Асоціація олімпійських видів боротьби Одеської області та Семена Радулова
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/05/345653738_1643392362773828_4558882051521132377_n-943x1024-1.webp)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/05/snymok-krana-2023-05-14-174531-1024x773-1.webp)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/05/snymok-krana-2023-05-14-174607-1024x778-1.webp)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/05/snymok-krana-2023-05-14-175405-1024x896-1.webp)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/05/snymok-krana-2023-05-14-175627-1024x727-1.webp)