1. /
  2. Новини
  3. /
  4. НОВИНИ ГРОМАД: АНАСТАСІЯ КОВАЛЕНКО...

НОВИНИ ГРОМАД: АНАСТАСІЯ КОВАЛЕНКО З АРЦИЗУ ВИБОРОЛА «СРІБЛО» НА МІЖНАРОДНОМУ ТУРНІРІ З БОКСУ СЕРЕД ЖІНОК

З 23 по 30 квітня у місті Чешмі провінції Ізмір, Туреччина, відбувся 1-ий Міжнародний турнір з боксу серед жінок. Від України у змаганні брали участь троє дівчат, у тому числі й Коваленко Анастасія з Арцизу.

За підсумками змагань Анастасія зайняла ІІ-є місце, поступившись у фіналі більш досвідченій та іменитій суперниці.

Про це розповідає перший тренер спортсменки, тренер-викладач відділення боксу Арцизької ДЮСШ Владислав Лозанюк.

«Так, Настя поступилася дворазовій чемпіонці Європи та Світу, переможниці Європейських Ігор та фіналістці Олімпійських Ігор Бусі Наз Чакіроглу 1996 р.н. – підсумовує результати участі в змаганнях Владислав Михайлович. – Досвіду зустрічей із такими досвідченими суперницями у Насті ще не було. Але це її не збентежило, вона намагалась рішуче діяти та володіти ініціативою, але досвід — є досвід…і , вісім років різниці не компенсувати в питаннях майстерності, в результаті поразка Насті. Однак, Анастасію дана поразка не засмучує. Воно зробило дівчинку більш загартованою і сильнішею, додала мотивації, кличе рухатися вперед, неухильно вдосконалюватися і боксувати, боксувати, боксувати…».

Попереду Настю чекають збори у країні, змагання у Польщі, запрошення до Англії на збори. Тому, рухаємось далі!

Владислав Лозанюк та Анастасія Коваленко дякують депутату Одеської обласної ради Паращенко Сергію Володимировичу, президенту ООФБ Халіду Абдулвахітовичу Мусаєву та одеському журналісту Дмитру Бонадаренко за надану фінансову допомогу.

За інформацією Арцизької міської ради