РЯТУВАЛЬНИКИ БОЛГРАДСЬКОГО РАЙОНУ ЗАГАСИЛИ УМОВНУ ПОЖЕЖУ В БОЛГРАДСЬКОМУ РАЙОННУ СУДІ
12 травня співробітники Болградського районного управління разом з 17 державно- пожежно рятувальною частиною провели навчання для працівників Болградського районного суду.
В теоретичній частині слухачі дізналися як діяти при виявленні підозрілого предмета. Також рятувальники зосередили увагу на тому, щоб працівники не ігнорували сигнал «Повітряна тривога». Крім того, надзвичайники показали в розрізі з чого складається вогнегасник. Не оминули теми безпеки в побуті, де рятувальники нагадали слухачам правила пожежної безпеки.
На практичній частині кожен співробітники суду мав змогу загасити умовну пожежу.
Наостанок, рятувальники вручили листівки на відповідну тематику.
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/05/346783202_1361220617769441_7016460701733897159_n-1024x706.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/05/346955157_263084959421190_4476290358739228531_n-1024x768.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/05/346956680_162008520131567_4066778921001050163_n-1024x768.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/05/347032187_162293736809775_6631104032503584583_n-1024x768.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/05/347081174_1194130421106247_4035238010506787993_n.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/05/347085342_626639965726066_8419812858879846344_n-1024x768.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/05/347144173_1487185095447530_6915487975228606081_n.jpg)