СПІВРОБІТНИКИ БОЛГРАДСЬКОГО РАЙОННОГО УПРАВЛІННЯ ДСНС ПРОВЕЛИ ПРОФІЛАКТИЧНУ БЕСІДУ З МЕШКАНЦЯМИ БОЛГРАДСЬКОГО РАЙОНУ
На даній зустрічі рятувальники розповіли про дії під час виявлення вибухонебезпечних предметів. Нагадали про важливе правило при виявленні підозрілого предмета, яке може врятувати не одне життя, а саме: «Не підходь, не чіпай, телефонуй 101». Не оминули і доволі актуальну тему: спалювання сухої рослинності. Жителів Болградщини ознайомили з наслідками від даних дій. Крім того, мешканцям нагадали про правила пожежної безпеки в побуті і наголосили на тому як важливо їх дотримуватись.
За інформацією Болградського районного управління ДСНС
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/05/343626601_626768182227887_4142642287949602396_n-1024x766.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/05/343637026_780927687017948_2861154985115229117_n-1024x461.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/05/343755562_737029124769345_6198917999031864507_n-768x1024.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/05/343778809_542627554728846_7428075370293613687_n-1024x771.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/05/343926093_959831898769808_7464981799743109704_n-768x1024.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/05/343929105_978080854063834_6821969564644085223_n-768x1024.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/05/343971279_802838954160142_5910936279400995641_n-1024x461.jpg)