СПІВРОБІТНИКИ БОЛГРАДСЬКОГО РУ ГУ ДСНС УКРАЇНИ В ОДЕСЬКІЙ ОБЛАСТІ ПРОВЕЛИ ІНСТРУКТАЖ З ПРАЦІВНИКАМИ ВІДДІЛЕННЯ ПОЛІЦІЇ № 2 БОЛГРАДСЬКОГО РВП ГУ НП В ОДЕСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЩОДО ДОТРИМАННЮ ПРАВИЛ ПОЖЕЖНОЇ БЕЗПЕКИ
З метою зміцнення роботи щодо збереження життя і здоров’я працівників, а також ознайомлення працівників правоохоронних органів з правилами користування вогнегасників. Співробітники ДСНС вкотре нагадали, працівниками поліції, що про власне життя також потрібно піклуватись.
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/05/344263569_232354222720939_2761151951384468873_n.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/05/344575257_964031951297834_2480670429939405348_n.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/05/344728585_1061828588537035_8898821450591299481_n.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/05/344864031_195971286632836_2441054572924660147_n.jpg)