УКРАЇНЦІ ЗМОЖУТЬ ПРИДБАТИ ЗА ОТРИМАНІ КОШТИ БУДІВЕЛЬНІ ТОВАРИ ЧИ ОПЛАТИТИ РЕМОНТНІ ПОСЛУГИ В КОМПАНІЙ-УЧАСНИКІВ ПРОГРАМИ
Будівельні магазини та компанії, які надають послуги з ремонтних робіт, можуть стати учасниками державної програми єВідновлення. Щоб долучитися, необхідно подати заяву на порталі Дія.
З травня стартувала державна програма єВідновлення, за якою українці, чиє житло постраждало через бойові дії, можуть отримати кошти на ремонт домівки. Для цього необхідно повідомити про пошкоджене майно в застосунку Дія і подати заяву про отримання фінансової допомоги. За час дії послуги українці подали понад 15,9 тисячі заяв про отримання виплати.
Отримані кошти українці можуть витратити лише на відбудову власних домівок. А саме — на будівельні матеріали чи послуги підрядників, які можна оплатити в компаній, що є учасниками програми.
Долучитися до програми єВідновлення можуть компанії, які ведуть діяльність за такими категоріями та МСС-кодами:
1520 — Генеральні підрядники житлового та торгового будівництва;
5211 — Магазини з будівельними матеріалами та пиломатеріалами;
5231 — Магазини зі склом, фарбою та шпалерами.
Щоб подати заяву:
– зареєструйтеся або авторизуйтеся на порталі Дія
– приєднайтеся до послуги єВідновлення як бізнес
– перевірте відомості про вас, зазначені в профілі в кабінеті на порталі diia.gov.ua
– виберіть банк, внесіть інформацію про свій Merchant ID, яку необхідно отримати в контакт-центрі свого банку, та підтвердьте, що МСС-код діяльності вашого бізнесу відповідає умовам участі в програмі
– виберіть тип точки продажу та внесіть інформацію про неї
– перевірте заяву й підпишіть її за допомогою електронного підпису юридичної особи або фізичної особи-підприємця.
Це все. Далі можете відстежувати статус заяви в режимі реального часу в кабінеті на порталі Дія. Підтвердження про приєднання до програми надійде на електронну пошту.
Перелік актуальних учасників програми можна буде переглянути на сайті єВідновлення — https://erecovery.diia.gov.ua/
Послугу єВідновлення розроблено Міністерством розвитку громад, територій та інфраструктури спільно з Міністерством цифрової трансформації за підтримки проєкту USAID / UK aid «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах/ TAPAS».