1. /
  2. Новини
  3. /
  4. ГОЛОВА БОЛГРАДСЬКОЇ РВА ВЗЯВ...

ГОЛОВА БОЛГРАДСЬКОЇ РВА ВЗЯВ УЧАСТЬ У ЗАСІДАННІ ПРЕЗИДІЇ КОНГРЕСУ МІСЦЕВИХ ТА РЕГІОНАЛЬНИХ ВЛАД ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ

Вчора, 20 вересня, начальник Болградської районної військової адміністрації Михайло Шарафаненко спільно з заступниками та головами територіальних громад району взяли участь у засіданні президії Конгресу місцевих та регіональних влад, яке відбулось під головуванням заступника керівника Офісу Президента України Олексія Кулеби на території Ізмаїльського району.

Основним модератором заходу виступив голова Одеської обласної військової адміністрації Олег Кіпер.

Також у заході взяли участь голова обласної ради, урядовці, очільники департаментів ОВА та представники силових відомств.

Мета цього заходу – обговорення та формування спільної візії щодо шляхів вирішення нагальних проблем представниками місцевих і регіональних влад.

В рамках засідання учасники визначили головні потреби та пріоритетні питання, які потребують вирішення. Йшлося про збільшення пропускної спроможності автомобільної дороги М-15 «Одеса – Рені», збільшення проєктних потужностей зрошувальних земель в Одеській області, необхідність запуску та відновлення виробничих процесів АТ «Одеський припортовий завод».

Значну увагу було приділено питанням забезпечення якісною питною водою населених пунктів Болградського та Ізмаїльського районів.

Актуальним залишається й питання забезпечення населення сучасним медичним обслуговуванням та інші питання.

Конгрес місцевих та регіональних влад при Президентові України вже став ефективною платформою для відкритого діалогу у пошуку рішень важливих для країни питань. Напрацювання ініціатив та механізмів для їх вирішення. Провели плідну кількагодинну роботу. За результатами засідання сформовано перелік завдань, які необхідно реалізувати на Одещині.

Підсумовуючи результати засідання, начальник обласної військової адміністрації Олег Кіпер ще раз наголосив на важливості постійного діалогу між усіма гілками влади.

Нагадуємо, що Конгрес утворено 25 лютого 2021 року. В основі його роботи – завдання Президента України із налагодження тісної взаємодії центральних органів державної влади з органами місцевого самоврядування для напрацювання узгоджених рішень з метою підвищення якості життя людей в усіх регіонах держави.