БОЛГРАДСЬКИ РЯТУВАЛЬНИКИ ПРОВОДЯТЬ РОЗ’ЯСНЮВАЛЬНУ РОБОТУ СЕРЕД НАСЕЛЕННЯ
Рятувальники Болградського районного управління посилюють інформаційно-роз’яснювальну роботу серед населення, адже в осінньо-зимовий період збільшується кількість пожеж, які виникають через порушення правил пожежної безпеки при експлуатації обігрівальних приладів та пічного опалення.
17 жовтня фахівці ДСНС провели інформаційно-роз’яснувальну работу у м. Болград та м. Арциз серед населення в житловому секторі та з мешканцями ОСББ. Рятувальники нагадали громадянам основні правила експлуатації електрообладнання, газового обладнання та правила користування пічним опаленням у побуті та заборону спалювання сухої рослинності.
Окрему увагу приділили правилам поведінки при виявленні вибухонебезпечних предметів.
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/393759388_635006448822322_788463801945690242_n-768x1024.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/393632395_635007208822246_2672781836779654980_n-1024x766.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/393471716_635006312155669_8838529216686035471_n-768x1024.jpg)