ФАХІВЦІ БОЛГРАДСЬКОГО РАЙОННОГО УПРАВЛІННЯ ЗАВІТАЛИ ДО БОЛГРАДСЬКОГО ЗДО ЯСЛА-САДОК №11 БЕРІЗКА та БОЛГРАДСЬКОГО ЗДО ЯСЛА-САДОК №8 УСМІШКА
Співробітники районного управління провели навчання та практичні тренування з евакуації дітей та працівників у захисту споруду у разі оголошення сигналу ,, ПОВІТРЯНА ТРИВОГА,, та провели заняття на тему ,,Тижня безпеки дитини,, та наголосили правилам поводження з вибухонебезпечними предметами
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/391633478_631960252460275_7029499990910183121_n-1024x768.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/391633542_631960235793610_1933127474099811692_n-1024x768.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/391660508_631959795793654_7437570706347193620_n-1024x768.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/391661556_631959719126995_6815365507572328121_n-1024x768.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/391750652_631959949126972_1455960130817256861_n-1024x768.jpg)