НА ТЕРИТОРІЇ АРЦИЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ПОСИЛЮЮТЬ ПРОФІЛАКТИЧНІ ВІДПРАЦЮВАННЯ
Рятувальники Болградського районного управління спільно з головним спеціалістом у службі справах дітей Арцизької міської ради та старшим інспектором ЮП СП Болградського РВП ГУ НП.
Посилюють профілактичні відпрацювання з родинами які потрапили в складні життєві обставини на території Арцизької міської ради.
Фахівці нагадали громадянам основні правила експлуатації електрообладнання газового обладнання та правила експлуатації пічним опаленням у побуті. Також звернули увагу поведінки у разі виявлення вибухонебезпечних та підозрілим предметам.
За інформацією Болградського районного управління ДСНС
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/394760832_308451208605894_5795791299040091983_n-1024x768.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/394001054_308451238605891_6155877218817355744_n-1024x768.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/395592864_308450945272587_3884720533434994794_n-768x1024.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/395610520_308451018605913_8752207938068724215_n-1024x768.jpg)