НОВИНИ ГРОМАД: ДЕКАДА ПРАВОВОГО ВИХОВАННЯ
З метою підвищення рівня правової культури учнів, недопущення скоєння учнями правопорушень, на минулому тижні головним спеціалістом служби у справах дітей Болградської міської ради Олександрою Шатських проведено профілактичну бесіду на тему «Кримінальна відповідальність неповнолітніх», яка відбулась на базі Болградського ліцею № 2 Болградської міської ради.
Упродовж зустрічі спеціалістка служби ознайомила дітей: з видами кримінальних злочинів, заходами примусового характеру які використовує суд, з покараннями які можуть бути при вчиненні злочину. Неповнолітні були ознайомлені з докладними діями служби у справах дітей, коли на обліку у складних життєвих обставинах перебуває неповнолітній, якій був притягнутий до кримінальної відповідальності.
За інформацією Болгрдської міської ради
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/387843716_711238607696399_216262611413185418_n-1024x768.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/387873632_711238597696400_5223774484118525136_n-768x1024.jpg)