НОВИНИ ГРОМАД: ПРЕДСТАВНИКИ КЛУБУ «МАКСИМУС» ТА ТАРУТИНСЬКИЙ СЕЛИЩНИЙ ГОЛОВА ВІДВІДАЛИ ЦЕНТР СОЦІАЛЬНО-ПСИХОЛОГІЧНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ
Сьогодні представники молодіжного клубу «Максимус» з м.Одеса разом з Тарутинським селищним головою Савою Чернєвим відвідали Тарутинський центр соціально-психологічної реабілітації для дітей.
Клуб має соціальну направленість, його персонал проводить спортивні заняття та тренування з дітьми та молоддю соціально-незахищених категорій, а також організовує для них різноманітні культурно-масові заходи.
Гості з м.Одеса ознайомилися з центром соціально-психологічної реабілітації для дітей, поспілкувалися з його вихованцями та визначили спортивні вподобання дітей.
Сава Чернєв та працівники ««Максимус» обмінялися думками щодо можливостей організації спортивних занять для дітей громади з різних видів єдиноборств. Селищний голова розповів про досягнення вихованців Тарутинської ДЮСШ у вільній боротьбі та розвиток в громаді таких видів спорту як бокс і волейбол.
Сподіваємось, що найближчим часом за допомогою клубів соціальної направленості діти нашої громади будуть мати можливість опанувати інші види спорту.
Гості завітали до центру реабілітації з подарунками, вони передали від благодійного фонду «Нове життя» продукти харчування. В свою чергу дітки пообіцяли добре навчатися.
За інформацією Тарутинської селищної ради
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/385749096_1009177470330548_8598405043387792993_n-1024x1024.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/385730028_1009177453663883_3281861421864838725_n-1024x1024.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/385699519_1009177460330549_9083789893787220743_n-1024x1024.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/385708654_1009177456997216_5194433776620292039_n-1024x1024.jpg)