НОВИНИ ГРОМАД: УЧНІ ТЕПЛИЦЬКОЇ ГРОМАДИ СТАЛИ ПРИЗЕРАМИ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ «Я МАЮ ПРАВО НА ЖИТТЯ» ТА БУЛИ НАГОРОДЖЕНІ В КИЄВІ
Вітаємо наших призерок Новакову Діану та Павлишіну Ольгу!
У травні – вересні 2023 року навчально –науковим інститутом права та політології Українського державного університету ім. М. Драгоманова, за підтримки МОН України, Міністерства молоді і спорту пройшов Всеукраїнський конкурс есе та малюнків «Я маю ПРАВО на життя».
Метою конкурсу було привернення уваги до порушення прав українських дітей і молоді, які постраждали від російської широкомасштабної збройної агресії проти України, розвитку відносин у різних сферах суспільного життя, поширення європейських цінностей, демократичних принципів державного устрою.
У конкурсі взяли участь понад 2000 учасників з усіх регіонів України. Журі конкурсу визначило 100 переможців і призерів конкурсу. Серед них – чотири здобувачі освіти з Одеської області, з них двоє учениць із закладів освіти Теплицької громади: Новакова Діана з Теплицького та Павлишіна Ольга з Мирнопільського ліцеїв з початковою школою та гімназією. Церемонія нагородження відбулася 29 вересня в місті Києві в Українському державному університеті імені М. Драгоманова.
Вітаємо наших призерок з високою нагородою! Теплицька сільська рада забезпечила виїзд учнів до міста Київ для прийняття участі в нагородженні.
За інформацією Теплицької сільської ради
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/386780914_627909206198713_2193591100667618300_n.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/386780709_627909146198719_5672205111904906328_n.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/386779659_627909142865386_9077301126449585526_n.jpg)