НОВИНИ ГРОМАД: В ТАРУТИНЕ ПРОВОДИТЬСЯ РЕМОНТ ДОРІГ
Минулого тижня розпочався поточний ремонт найбільш проблемних ділянок доріг комунальної власності селища Тарутине.
Селищною радою у серпні місяці проведена відповідна тендерна процедура, за результатами якої виявлений переможець – підрядна організація. Підрядник приступив до виконання умов договору з виконання двох видів робіт: улаштування покриття з асфальтобетонних сумішей по вулицям Красна і Центральна та ліквідація вибоїн струменевим методом ще по 6 вулицям селища.
За клопотанням керівництва Тарутинської селищної ради та за сприяння депутата Одеської обласної ради Олега Капсамуна з обласного бюджету на поточний ремонт доріг виділені кошти у сумі 3 200 000грн., дофінансування з бюджету селищної ради на ці роботи складає 800 000грн.
Проведення поточного ремонту доріг в Тарутине покращить експлуатаційний стан доріг та дозволить забезпечити безпечний рух автомобільного транспорту основними вулицями селища.
За інформацією Тарутинської селищної ради
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/385891315_1009978680250427_929305407026841619_n-1024x1024.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/385894984_1009978636917098_8798176899043314995_n-1024x1024.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/385899871_1009978503583778_4087099922741527995_n-1024x1024.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/385900527_1009978576917104_8287894610385946083_n-1024x1024.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/386231832_1009978530250442_4873673372792189268_n-1024x1024.jpg)