ОБГОВОРЕННЯ ПОВЕРНЕННЯ ДО ЗАЙНЯТОСТІ УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ ТА ОСІБ З ІНВАЛІДНІСТЮ
24 жовтня 2023 року відбулась чергова зустріч представників Болградської філії Одеського обласного центру зайнятості з представниками Болградського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки на якій були обговорені шляхи щодо повернення до зайнятості учасників бойових дій та осіб з інвалідністю.
Надано інформацію про можливість отримання ваучера на навчання та придбання грантів та мікрогрантів для розвитку власного бізнесу.
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/395730883_638960301760270_2516382569644571348_n-1024x766.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/395729800_638960288426938_2248304746876239127_n-766x1024.jpg)
![](https://bolgrad-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/395768462_638960365093597_1045844807507606473_n-766x1024.jpg)